• SİTEYE PAKET EKLEME
 • Entegra

  Sitene eklediğin tüm ürünleri hızlıca pazaryerlerinde (n11.com, Trendyol, Hepsiburada ve daha da fazlasında) satmaya başla, işini tek bir noktadan yönet. Özelliğin çalışması için Entegra'dan ödemesini gerçekleştirdiğiniz bir hesabınız olmalıdır. Pazaryerlerinde ticari hesabınız olmalıdır.

  Instagram & Facebook Mağaza

  Instagram & Facebook sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için mağaza açmak artık çok kolay. (Meta) Instagram & Facebook Mağaza üzerinden direkt satış yapmak için sitenin ürünlerini Instagram & Facebook Katalog ile bağla. Sen arkana yaslan ve siten senin yerine ürünlerini ekledikçe Instagram & Facebook Mağaza alanında herkese göstersin.

  Döviz Dönüşümleri

  Döviz DönüşümleriE-ticaret sitenize yüklediğiniz ürünleri farklı para birilerine çevirmek istiyorsanız bu modül tam da size göre. Dolar, Euro, Sterlin, Ruble, Yen, Nok, Azn birimlerine girdiğiniz ürünün döviz kurunu otomatik ayarlar. Her gün merkez bankasının belirlediği kura göre girdiğiniz kuru günlük olarak günceller. Merkez bankasının değerlerini istemediğinizde komisyon oranını sizin belirlemenize de olanak tanır.
 • Ürün Kombin Modülü

  Ürün Kombin Modülü aynı ürün özel sayfası içerisinde birden fazla ürünü aynı anda satmaya ihtiyaç duyanlar için üretildi. Örneğin bir mobilya firmasısınız. Yatak Odası takımı satmak istiyorsunuz. Bu durumda x isimli yatak odası takımına ait dolabı ayrı, yatağı ayrı, makyaj masasını ayrı şekilde aynı sayfa içerisinde kullanıcıların isteklerine göre satışa sunabilirsiniz. Bu modül sayesinde toplam ürün fiyatı yapay zeka tarafından otomatik hesaplanır ve hangi ürünleri satın aldığının tanımlamasını yapabilirsiniz.

  Facebook Messenger

  Ziyaretçilerinizin etkileşime geçeceği sayfa bilgilerini girebilirsiniz. Hazır mesaj şablonları oluşturabilirsiniz. Aktif olduğunuz anları Facebook Business Suite (Meta Business Suite) üzerinden seçerek kendinizi online gösterebilirsiniz. Sohbet karşılama mesajını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Sohbet pencere mesajını yazabilirsiniz. Sohbet tema rengini belirlediğiniz bir renkte kullanabilirsiniz.

  Çoklu Dil Eklentisi

  Her ülke için farklı bir dilde otomatik yeni bir site yapabilirsiniz. Açtığınız her yeni dil sitesinde yepyeni ihtiyacınıza yönelik sınırsız düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni dil seçeneği sitenizin bir kopyasını oluşturacağı için zamandan tasarruf edersiniz. Yeni açtığınız dil sitesi SEO için ekstra uyumlu olacağından site performansınız yükselir. Sektörünüze bağlı olarak yeni sayfa yapıları kurgulayabildiğiniz için göstermek istediğiniz yeni sayfaları o ülkenin diline göre ayarlayabilirsiniz. Farklı ülkelerde farklı pazarlama stratejileri üreterek şirketinizin e-ihracata doğru şekilde adım atmasını sağlayabilirsiniz.
 • Facebook ile Bağlan

  Hızlıca üyelik profili oluşturmaya yarar. Facebook kimliğini kullanan müşterileriniz/üyeleriniz sitenize daha fazla güvenirler. Kolay üyelik oluşturmak kullanıcılar için en önemli optimizasyonlardan biridir.

  Çerez Kullanımı

  Uygulama Marketi alanından "Çerez Kullanımı" modülünü aktif et. Butonun yeşil olması aktif olması demektir. Açılan pencerede onay yazısı, içerik, modülün ana sayfadaki yerleşim konumu ve masaüstünde mobilde görünüm ayarlarını kendi firmana göre düzenleyebilirsin. Sağ altta yer alan kaydet butonuna tıkla, işlem tamam.

  Facebook Pixel

  Ürün Mağazasından satın aldığınız Facebook Pixel uygulaması Facebook'ta Pixel ölçümü yapmak için sitenizin sadece tek tıkla entegre edilmesini sağlar. Facebook bu sayede sitenizle ortak çalışarak sepete ekleme, alışveriş vs gibi kullanıcılarınız hangi butona tıkladığının verilerini kolayca size sunabilir. Facebook Pixel kurgulanan bir hesapta Facebook & Instagram reklamlarının performansı arttırılır. (Meta) Site ziyaretçilerinin farklı aktivitelerini Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Yaş Kontrol Eklentisi

  Yazılımımız ile üretilmiş mağazanızda ya da tanıtım sitenizde yaş kontrolü için açılır pencere açar ve site yöneticisinin belirlediği yaşın altındaysa siteye girişi yasaklayarak kişiyi filtreler.

  Google Login

  Hızlıca üyelik profili oluşturmaya yarar. Google kimliğini kullanan müşterileriniz/üyeleriniz sitenize daha fazla güvenirler. Kolay üyelik oluşturmak kullanıcılar için en önemli optimizasyonlardan biridir.

  Google Translate

  Kullanmak istediğiniz dilleri aktif edin, herhangi bir seçim yapmazsanız tüm diller aktif olur
 • Web Sitesi Paketlerimiz

Site Paket Ekleme

Sitenize ekliceğiniz eklentilerle web sitenizi zenginleştirin
X